Kommenteeri

Muraste Kooli slackline park

Muraste Kooli juurde sai ehitatud slackline park, mille ametlik avamine toimus "Sportliku perepäeva messil" 26. septembril 2020. Muraste Kooli ja Slackline.ee koostöös rajatud slackline park asub rulapargi kõrval ja on mõeldud avalikuks kasutamiseks tervele Muraste kogukonnale.

Muraste Kool oli juba 2020. aasta kevadel huvitatud slackline pargist, aga eriolukorra tõttu lükkus ehitus edasi. Septembri keskpaigaks ehk üsna kooli alguseks sai lastele (ja ka suurematele) slackline park siiski püsti ja uus kooliaasta algas koos uue spordiala harrastamise võimalusega. Park on Muraste Kooli kõrvale ehitatud ilma puudeta alale - slackline'de jaoks on paekivi pinnasesse paigaldatud postid.

Ehitusest leiab rohkem pilte blogi lõpust, aga lühidalt:

"Slackline parki on oodatud kasutama kõik tasakaalu-, ekstreemspordi-, akrobaatika-, ronimise ja ka rulatamise huvilised. Slackline sobib kõigile, sest tasakaalu läheb igal spordialal vaja! Pargis on 5 erinevat tüüpi ning erineva pikkuse ja kõrgusega tasakaaluliini, mis sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Lisame järgemööda veel atraktsioone, et parki mitmekülgsemaks teha,” ütles Heigo-Elmar Vahesaar, kes on üks pargi rajajatest.

Sportliku perepäeva messil kell 11-14 toimusid vastavatud slackline pargis ka töötoad Eesti ühe parima slacklineri Tauri Vahesaare juhendamisel. Ei puudunud ka slackline esinemine, mida saab vaadata allolevast videost:
Muraste Kooli slackline pargi avamisest tegi video Marko Poolamets. Videos kasutatud muusika: Thinking Of Us - Patrick Patrikios.

Ehituse meenutuseks:

Lisa kommentaar

Email again: