Blogi

Filtreeri postitusi

Highline ABC Suurupis


14.05 - 15.05.22 toimus Highline ABC kahepäevane koolitus. Kokku oli tulnud 6 väga energilist ja vaprat kablakargajat ehk slackline-i huvilist. Seekord oli meil eesmärgiks kõrguskartust minetada, slackline varustusega sõpruse loomine ja toredat seltskonda nautida.

Loe lisaks

Nipid slackline'i paigaldamiseks koduhoovi

Slackline on mitmekülgne vahend, mis sobib erinevas vanuses kasutajatele nii mängudeks, treeninguks kui ka niisama ajaveetmiseks. Siiski oleneb lindi "headus" sellest, kuidas see paigaldatud on. Järgmiseks vaatamegi üle paar nippi ja nõuannet, kuidas slackline'i hästi paigaldada.
Loe lisaks

Slackline atraktsiooni hooldus

Kevad on kätte jõudmas ja vaja on üle vaadata, et kõik lastele mõeldud avalikud atraktsioonid oleksid ohutud ja valmis kevadiseks suureks kasutusaktiivsuseks.
Slackline on muutunud viimastel aastatel väga populaarseks atraktsiooniks koolihoovides, lasteaedades, avalikel mänguväljakutel ja parkides - kõik see on avalik ruum, kus tuleb slackline'i hooldada, et see püsiks heas seisukorras. Hästi paigaldatud ja hooldatud slackline hoiab lapsed pikalt mängimas.
Loe lisaks

Arhiiv