Blogi

Filtreeri postitusi

Slackline aeda & kodu

Kevad on käes ja päikest näeb juba igal hommikul. Kas teadsid, et slackline'i on võimalik endale ka aeda paigaldada? Kuidas toimub ''slackline aeda'' paigaldus? Loe täpsemalt sellest artiklist ja leiad veel huvitavaid viise, kuidas tegeleda tasakaaluspordiga ka kodustes tingimustes.  

Loe lisaks

Slackline spordiala positiivsed küljed

Slackline ehk tasakaaluliin on puude, postide või muude kinnituspunktide vahele pingutatav elastne rihm, millel saab tasakaalu harjutada, kõndida, hüpata või üldfüüsilisi harjutusi teha. Elastsetel tasakaaluliinidel saab teha kasulikke harjutusi innovatiivsel ja mängulisel viisil. Tasakaalu harjutamine aitab vältida kukkumisi, vähendab vigastuste ohtu, parandab tuju, tõstab energiataset ning parandab ruumitunnetust. Slackline abil saab lastele tuua tasakaalu igasse päeva.
Loe lisaks

Slackline olemus ja ajalugu

Slackline oma olemuselt on harilikult puude vahele pingule tõmmatud 5 või 2.5cm laiune elastne liin, mille pikkus oleneb paigaldajast. Mida pikemaks liin muutub, seda raskem seal on püsida. Tänu liini elastsusele on võimalik seal sooritada akrobaatilisi elemente nagu batuudil. Slackline spordialal on mitmeid erinevaid stiile. Neist enim levinud on “Trickline”, “Longline” ja “Highline”.

Loe lisaks

Eesti Slackline Meister 2019

Võistlusega alustas 2019. aasta oktoobris koguni 106 tasakaaluotsijat, mis on sama palju kui kahel eelmisel aastal kokku (võistlust korraldatakse aastast 2017). Iga nädal tuli sooritada uusi väljakutseid, et pääseda järgmisesse vooru. Iga nädal loositi sooritajate vahel välja sponsorite kinkekaarte ja erinevaid meeneid. Võistlus lõppes 30.detsembril ehk parimad võistlejad pidid vastu pidama 13 nädalat!

Loe lisaks

Arhiiv