Madalseiklusrada

Madalseiklusrada on tõeliselt hea lahendus, et lapsi õues liikumas hoida. Seiklusrada pakub mitmekülgset tegevust tundideks, sealjuures on kordades soodsam kui standardsed mänguväljakud.

Madalseikluspark on tõestanud oma lastemagneti staatust ja neid rajatakse koolide ning lasteaedade juurde üha rohkem.  Seiklusradu ehitatakse ohutule kõrgusele ja need on tasuta kasutamiseks ilma spetsiaalse turvavarustuseta.

Omadused:

  • Eri tüüpi rajad on sobilikud erineva vanuse ja tasemega huvilistele

  • Madalseiklusradu ehitatakse nii puude kui ka postide vahele

  • Korraga võib ehitada vaid paar rada ja tulevikus lisada - eelarvesõbralik!

  • Seiklusrada saab ehitada ka ilma platvormideta - soodsam lahendus!

Madalseiklusparkide ehitusega tegeleme ettevõtte Falador OÜ nime alt. Meil on vajalikud MTR registreeringud (EEP004734, EEH012820), projekteerimise ja ehitamise pädevus ning pikaaegne avalike rajatiste paigaldamise kogemus. Oleme tänaseks kasvanud Eesti suurimaks madalseiklusradade ehitusega tegelevaks ettevõtteks. Oleme ehitanud üle 80 madalseiklusraja nii koolide kui ka lasteaedade hoovidesse ning avalikesse parkidesse üle terve Eesti.

Madalseiklusraja ehitusele kehtib meiepoolne 2-aastane garantii, mille jooksul teostame vajadusel kuni 3 hooldust (trosside järelpingutamine, kulunud osade vahetus, puukaitsete parandus jne).

Oleme ainus tegija Eestis, kes on projekteerinud ja ehitanud kõik oma madalseikluspargid ise - ainult niimoodi tuleb parim ja optimaalseim lahendus. Seeläbi oleme:
1) parima hinnaga tegija turul - pole vahendajaid, peatöövõtjaid ega muid vahelülisid. Meie hinnad on oluliselt soodsamad kui teistel pakkujatel;
2) kiire ja kvaliteetne - pakume standardseid lahendusi, mis ei nõua pikka projekteerimisperioodi ning lahendused on põhjalikult läbiproovitud;
3) maksimaalse kestvusega parkide ehitaja - me mitte ainult ei ehita, vaid ka hooldame rajatisi. Niiviisi kestavad rajad kümneid aastaid ja pakuvad lastele pikalt rõõmu.

Oleme teotahtelised noored, kes on orienteeritud lastele mitmekülgsete mänguvõimaluste pakkumisele, mitte suurele kasumile!

Telli tasuta rajadisain:
info@slackline.ee 

Vaatame üle võimalused seiklusraja paigaldamiseks, joonistame rajaplaani ning lisame näidispildid radadest, et saaksite põhjaliku ülevaate tulevasest madalseikluspargist.

Lisainfot leiad Slackline.ee tootekataloogist

Koostöös Slackline.ee meeskonnaga sai Viitina küla kogukond just sellise madalseikluspargi nagu olime seda ette kujutanud. Ülimalt asjalikud ja tublid noormehed, kellega oli meeldiv ja mõnus suhelda ning asju ajada. Viitina - Võrumaa aasta küla 2022 küla soovitab!  - Liisi Kasuk, Viitina küla
Koostöö oli kindlasti suurepärane. Saime alati väga kiirelt vastused oma küsimustele. Oldi paindlikud ja vastutulelikud. Rada meeldib õpilastele väga-väga.  - Triinu Kotov, Värska Gümnaasium

Sarnased atraktsioonid:
(vajuta pildile, et tutvuda lähemalt)