Kommenteeri

Slackline.ee ehitatud madalseiklusrajad

Viimase mõne aastaga on Eestisse kerkinud ligi paarsada uut madalseiklusrada. Nendest ligi 100 on rajanud Slackline.ee meeskond, rääkimata lugematust arvust slackline radadest ja väiksematest slackline parkidest. Radu oleme ehitanud nii koolide kui ka lasteaedade hoovidesse ning avalikesse parkidesse. Uuri lähemalt, et leida oma kodukandi seiklusrajad.
Madalseiklusparke kerkib viimastel aastatel nagu seeni peale sadu. Tõeline buum on käimas. Võib-olla on just sinu kodulinna või -külasse äsja ehitatud madalseikluspark?

Nagu fotolt ka näha võib, siis väga palju radu on koondunud Tallinna ja Tartu ümbrusse. Siiski anname endast kõik, et radu saaksid endale lubada ka väiksemate asulate koolid-lasteaiad kaugemates Eesti nurkades. Selleks pakume tasuta eskiisplaani joonistamist, et eelarve ei saaks madalseiklusraja planeerimisel takistuseks. Tuleme omal kulul kohale ja koostame radade kavandi, mille alusel on lihtsam raha taotleda omavalitsusest või fondidest. Küsi meilt nõu, kui soovid ideega edasi liikuda!

Oma kodukandi radade leidmiseks kasutage meie kaarti MyMaps. Kõik rajad on koos fotode ja raja asukohanimega. Kaarti saab ka salvestada ja kasutada koos Google Maps kaardirakendusega.
Palju radu on leitavad ka otse Google Maps-ist, kui otsite madalseiklusraja nime järgi.

Allpool on väljavõtted meie kaartist MyMapsis. Sinised rajad on Slackline rajad ja violetsed on madalseikluspargid.

Lisa kommentaar

Email again: