Kommenteeri

Ekstreemseim slackline show Eestis


Tallinna kesklinnas, Juhkentali 28, on rajamisel 190 numbritoaga maailmakuulsa hotelliketi IBIS hotell, mille nurgakivi pandi paika 20.04.2018. Selle ürituse raames tegin elu ekstreemseima slackline show. 
Slackline between cranes
Nimelt esinemine toimus ehituskraanade vahel 15 meetri kõrgusel, 40 meetri pikkusel liinil ja spider-man kostüümis. Selline esinemine oli minu jaoks ainulaadne võimalus, kuna olin sellisest slackline paigaldusest unistanud juba pikka aega.
„Tegemist on Eesti hotellimaastikul esimese IBIS hotelliga, mis avatakse 2019 aasta kevadel ja mille teeb kindlasti eriliseks asjaolu, et numbritubades on sees ka saunad“- märkis Madis Mägi, Hausers Grupp´i juhatuse esimees. 
Esinemise idee oli tuua töö käigus unustatud nurgakivi upitaja pealt ära, aga sinna pääses ainult slackline-i abil. Publiku seast hakati otsima vabatahtlikku, kes selle alla tooks. Ehitusfirma tegevjuht pakkus end vabatahtlikuks ja hakkas kraanale üles ronima. Talle anti kaasaämblikmehe mask, et liinil kõndimisega kindlasti hakkama saaks. Kraanal olevate reklaamsiltide taga toimus vahetus ning mina läksin edasi ämblikmehe kostüümis.  Suur tänu Hausers Ehitus OÜ-le esinema kutsumast! 

Tänan sponsoreid, Gibbon Slacklines ja Oneinchdreams, projekti toetamast!
Aitäh, Aeromeedia OÜ, filmimise ja video monteerimise eest.
Rohkem infot nende kohta: https://www.aerovideod.ee/

Järgmiste seiklusteni!

Tauri

Kui sa tahad olla kursis meie tegemistega, vaata siit:
www.slackmovements.com


Üritusest video on SIIN

Lisa kommentaar

Email again: