Blogi

Filtreeri postitusi

Eurotrip 2018

See Eurotrip on üks meeldejäävamaid 2018 aastal tehtud reise. Reisipartneriteks olid Kristjan, Alex A., Alex L. ja Merike L. Ausalt öeldes on raske leida lõbusamaid reisipartnereid kui nemad. Reis sõpradega kestis 12 meelejäävat päeval. Seiklusi leidsime nii Saksamaalt kui ka Austriast. 
Loe lisaks

Torun Speedline 2018

Täna, 22.juunil toimus väga omalaadne slackline võistlus ''Speedline'' Poolas, Torunis. See kujutas endast kiiruse peale slackline-l kõndimist. Omalaadseks teeb selle võistluse see, et tegemist highline-il kiiruse peale kõndimisega, mis teeb selle vaimselt väga raskeks. 
Võistluse eesmärk on kõndida 25-30 meetrit konkurendiga võidu peale paralleelsetel liinidel, mille võitja läheb alagrupist edasi ! 

Loe lisaks

Slackline jämm Kassitoomel

Kassitoome on üks ainulaadne koht slackline-imiseks, kuna liine kõrgemalt ja pikemalt paigaldamiseks lähebki vaja sellist kausja kujuga piirkonda. Seal oleme paigaldanud nii highline, longline, rodeoline kui ka trickline liine. Seekord kutsus Jaan Roose rodeoline-ile. Sealne 50 meetrit rodeoline oli väljakutseid pakkuv, sest pole varem sellisel liinil kõndinud. Lõpuks harjusid lihased ära ja julgesin proovida kogu distantsi. Kuna Jaan kõndis selle lihtsalt ära, siis see motiveeris mind veelgi enam proovima. 
Loe lisaks

Slackline show Hollandis

Suureks üllatuseks tuli e-meilile kutse Hollandisse. Sooviti slackline show-d ja õpituba tegema Straattheaterfestival Heechspanningul. Kuna ma polnud varem Hollandis käinud, siis tundus see vägagi atraktiivne. Olen kuulnud palju jutte Hollandist, sealse rattakultuuri ja kanalite kohta. Uskumatuna tundus see, et mind oldi nõus Eestist sinna lennutama!
Üritusele kutsuja Klaske Van der Veen oli minu icelining videot näinud ja seetõttu soovis seda liinil hüppamist ka oma silmaga kaeda! 

Loe lisaks

Arhiiv