Kommenteeri

Räpina madalseikluspark - üks Eesti suurimaid tehispostidele rajatud madalseiklusparke

Slackline.ee meeskonnaga rajasime Räpina madalseikluspargi, mis on üks suurimaid omalaadseid madalseiklusparke Eestis. See on tasuta kasutamiseks ja pakub mitmekülgset seikluslikku tegevust nii lastele kui ka noortele. Proovile saavad ennast panna ka täiskasvanud. Õige pea saab madalseikluspark kasutusloa ja toimub pargi avamine ägeda show'ga!

Räpina madalseikluspark on üks suurimaid omalaadseid madalseiklusparke Eestis, mis pakub mitmekülgset seikluslikku tegevust nii lastele kui ka noortele. Park on rajatud 2023. aasta aprillis ja selle avamine toimub maikuus. Räpina madalseikluspark on paigaldatud 13 puitposti vahele, kus lookleb 24 erinevat rada, mis pakuvad väljakutseid erineva vanuse ja osavusega külastajatele.

Räpina madalseikluspark jaguneb kaheks osaks, et pakkuda elamusi vastavalt külastajate vanusele. Esimene osa on mõeldud lastele, kus neid ootavad lihtsamad rajad, peamiselt rippsillad ja mõned rippuvad elemendid. Lapsed saavad nautida põnevaid tasakaaluharjutusi ja ületada takistusi, arendades samal ajal oma osavust ja julgust.

Teine osa on mõeldud noortele, kes otsivad rohkem väljakutseid ja adrenaliini. Siin ootavad neid keerulised rajad, kus elemendid ripuvad pikemate köite otsas, kõiguvad rohkem ning raja ületamiseks on vaja kasutada kätejõudu ja tasakaalu. Noored saavad testida oma piire, tunda end seiklejatena ning treenida oma osavust läbi mängu.

Räpina madalseikluspark on suurepärane näide looduslähedasest mänguväljakust. Materjalidena on peamiselt kasutatud puitu, trosse ja köisi. Park on rajatud puude ligidusse, kuid pole kinnitatud nende külge, et hoida loodust. Madalseikluspargi ümbruses on spordiväljak, skatepark ja tulevikus veel palju põnevaid atraktsioone, mis on ligidal asuva kooli õpilaste jaoks ideaalne võimalus veeta sportlikult aega vahetundides või pärast kooli.

Madalseikluspark on valminud Räpina vallavalitsuse ja Slackline.ee koostöös. Vallavalitsuse panus pargi rajamisse näitab, et ollakse pühendunud kohaliku kogukonna arendamisele ning laste ja noorte vaba aja veetmise võimaluste laiendamisele. 

Räpina linn on saanud ühe Eesti suurima madalseikluspargi, mis pakub põnevust kohalikele lastele, aga loodetavasti meelitab siia aega veetma huvilisi ka kaugemalt.

3D visuaal enne ehitust

Lisa kommentaar

Email again: