Kommenteeri

Slackline atraktsiooni hooldus

Kevad on kätte jõudmas ja vaja on üle vaadata, et kõik lastele mõeldud avalikud atraktsioonid oleksid ohutud ja valmis kevadiseks suureks kasutusaktiivsuseks.
Slackline on muutunud viimastel aastatel väga populaarseks atraktsiooniks koolihoovides, lasteaedades, avalikel mänguväljakutel ja parkides - kõik see on avalik ruum, kus tuleb slackline'i hooldada, et see püsiks heas seisukorras. Hästi paigaldatud ja hooldatud slackline hoiab lapsed pikalt mängimas.
Slackline on oma olemuselt selline vahend, mis vajab spetsialisti poolset hooldust. Slackline on küll lihtne vahend ja odav soetada, aga iga-aastasest hoolduskulust selle juures ei pääse. Vastasel juhul muutub atraktsioon ohtlikuks ja kasutuskõlbmatuks nagu iga teinegi mänguväljaku atraktsioon. Kui õigeaegsed hooldused tegemata jätta, siis on hilisem remont ja kahjud oluliselt kõrgemad: puud saavad kahjustada, lint tuleb välja vahetada, paigaldis tuleb ümber tõsta uuele puule jne. 

Soovituslik slackline raja hooldussagedus on 1 kord aastas, visuaalset ülevaatust peab teostama tihedamaltki. Meie pakume enda paigaldatud rajatistele hooldust hinna sees ehk paigaldame liinid ja hooldame neid kaks aastat lisatasuta. Pikaks ajaks paigaldatud slackline'i komplekt muutub ilma hoolduseta ebaturvaliseks, ühtlasi halveneb kasutajakogemus. Järelkontrolli käigus pingutame liine, korrigeerime liinide ja pingutite asendit, vahetame kulunud osi (nt kulunud pingutikate), kontrollime turvalisust ja üldist seisukorda.

Just hooldatuna pakuvad slackline'id lastele kõige rohkem põnevust. Lint pingule, vead parandada, puude eest natuke hoolt kanda ja kõik lapsed lindile hüppama!

Sadade koolide näitel saame öelda, et asjatundja poolt hooldatud slackline on jätkuvalt suurepärane lastemagnet! 

Slackline on lihtne ja tore vahend, mis sobib avalikku kasutusse, aga kauakestvat ja head lahendust suudab tagada vaid asjatundja teostatud paigaldus ja hooldus. Pöördu meie poole info@slackline.ee ja kutsu meid vaatama, kas teie kooli, noortekeskuse või lasteaia juures leidub sobiv koht selle põneva atraktsiooni paigaldamiseks või kutsu meid olemasolevat rajatist hooldama/ ümber ehitama. 

Oma tegemistes lähtume sellest, et tasakaalu õppimine peab olema lõbus ja seega paigaldame kõige sagedamini abinööridega slackline'i komplekti nimega SlackBatuut (enam kui 170 asukohas üle Eesti). Kasutajatel on võimalus nööridest hoida kinni, et slackline'ilt mitte maha kukkuda ning juba esimest katsest on lastel väga lõbus - SlackBatuudil saab koheselt hüpata ja mängida ning ei pea pikalt tasakaalu õppima. Niiviisi arendab SlackBatuut tasakaalu mängulisel viisil.

Uuri mõnede meie teostatud tööde kohta siit: www.slackline.ee/tasakaalurajad
Küsi pakkumist info@slackline.ee

Lisa kommentaar

Email again: