Kommenteeri

Slackline Paradiis

Eesti esimene slackline park avati 9. septembril Tallinnas Hipodroomi tänaval. Slackline park asub Ronimisministeeriumi uue hoone ees ja on avalikuks kasutamiseks kõigile. Slackline pargi idee ja teostuse elluviijaks on Slackline.ee meeskond eesotsas Eesti slackline kogukonna eestvedaja Tauri Vahesaarega.

Tallinnas avatakse Eesti esimene slackline park

Juba enne pargi avamist toimus uues pargis esimene slackline treening Tauri Vahesaare juhendamisel. Slackline pargi ametlik avamistseremoonia koos slackline etteastega leidis aset päikeseloojangu ajal. Kõik õhtu jooksul toimunud tegevused olid osavõtjatele tasuta.

Slackline parki on oodatud kasutama kõik tasakaalu-, ekstreemspordi-, ronimise ja akrobaatika huvilised. Pargis on 7 erineva pikkuse ja kõrgusega tasakaaluliini, mis sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele. Alates 16. septembrist 2019 toimuvad regulaarsed slackline treeningud esmaspäeviti kell 19. Talvisel perioodil toimuvad treeningud Ronimisministeeriumi siseruumides. Oodatud on nii spordialaga alustajad kui ka kogenumad harrastajad.

„Eesti esimese Slackline pargi idee sündis vajadusest pakkuda Tallinnas rohkem võimalusi slackline’ga tegelemiseks. Tahan pakkuda seda võimalust kõigile tasakaaluotsijatele, sest mina sain selle 7 aastat tagasi ja see muutis minu elu täielikult. Avalik Slackline park on selleks parim lahendus, sest kõik soovijad saavad vabalt valitud ajal trenni teha ja ennast proovile panna,” ütles slackliner Tauri Vahesaar.

„Slackline on olnud osa ronimiskultuurist üle 30 aasta ja on väga sobilik, et Eesti esimene slackline park kerkis Ronimisministeeriumi uue, poole suurema ronimissaali õuele. Slackline ja ronimine nõuavad mõlemad head tasakaalu, arendavad korraga tervet keha ja nõuavad tugevat kontsentreerumisvõimet. Usun, et muhedate ronijate ja ägedate slacklinerite kogukonna sulandumine loob Hipodroomist väga erilise koha Eesti ekstreemspordi maastikul,” lisas Ronimisministeeriumi asutaja Mikael Orkomies.

Lisa kommentaar

Email again: