Kommenteeri

Torun Speedline 2018

Täna, 22.juunil toimus väga omalaadne slackline võistlus ''Speedline'' Poolas, Torunis. See kujutas endast kiiruse peale slackline-l kõndimist. Omalaadseks teeb selle võistluse see, et tegemist highline-il kiiruse peale kõndimisega, mis teeb selle vaimselt väga raskeks. 
Võistluse eesmärk on kõndida 25-30 meetrit konkurendiga võidu peale paralleelsetel liinidel, mille võitja läheb alagrupist edasi ! 

See on vaimselt väga raske võistlus, sest highline-l läheb pulss alati kõrgele ja see takistab kiiresti kõndimist. Alati töötubades õpetan, et tasakaalu hoidmiseks rahulikult liinil olema ja kiirustamine ei too edu. Nüüd aga soovitakse meilt täpselt risti-vastu ''mida kiiremini seda parem''. 

Seekord suutsin ennast vaimselt hästi ette valmistada, tehes meditatsiooni ja kuulates muusikat. Usun, et sellised omased tegevused aitavad soorituse parandamisele kaasa. 
Kvalifikatsioonis sain aja 3.kohale. See pani mind kokku 6.kohal oleva Kamilliga. 
Semi-finaalis tekkis suur ärevus ja liinil kõndimine oli väga raskendatud. Kamilliga olime tasavägised kuni poolele maani, aga õnneks harjusin jälle kõrguse ja liiniga ära ning võit oli kindel. 
Pool-finaalis läksin kokku Nathan Paulinega ja esimese 25 meetrise liinijooksu võitsin. Seekord pidi aga kaks korda järjest võitma ja teine 25 meetrit kukkusin 3 meetrit enne lõppu. Seega tuli 3.kord mõõtu võtta ja seegi kord läks lõpp käest ära ja kukkusin 2 meetrit enne lõppu. Finaali pääses Nathan Paulin ja Antony Newton. Mina läksin 3/4 koha peale võistlema Kuba Bałdychiga. 

See viimane matš oli lihtsalt uskumatult pingeline, kuna taseme poolest olime samad ja võitja selgus viimasel sammul. Sain millisekund varem üle lõpujoone ja see tõi mulle 3nda koha Torun Speedline 2018 võistlusel. 
See võistlus on igati meeldejääv üritus ja kindlasti võtan ka järgnevad aastad sellest osa. Võibolla korraldame lähitulevikus midagi sellist ka Eestis! 

Huvitavaid projekte leiab siit: www.slackmovements.com

Rahulikku tasakaalu soovides

Tauri

Lisa kommentaar

Email again: