Kommenteeri

Madalseiklusrada hoiab lapsed õues liikumas

Madalseiklusrada on tõeliselt hea lahendus, et lapsi õues liikumas hoida. Madalseikluspark pakub mitmekülgset tegevust tundideks. Ühtlasi on selle rajamine kordades soodsam kui standardsete mänguväljakute ehitus. Slackline.ee meeskonnaga ehitame madaseiklusradu.
Madalseiklusrajad on tõestanud oma lastemagneti staatust ning neid rajatakse koolide ja lasteaedade juurde üha rohkem. Seiklusradu ehitatakse ohutule kõrgusele ja need on tasuta kasutamiseks ilma spetsiaalse turvavarustuseta.

Erinevad rajad on sobilikud erineva vanuse ja tasemega huvilistele. Radu saab jaotada raskusastme järgi, moodustada mitmete hargnemistega põnevaid madalseiklusparke. Rajale pääseb redelist või kaldteest ja raja lõpus on alati üks vahva trosslaskumine!

Slackline.ee meeskonnaga pakume madalseiklusradade ehitust koos projekteerimise ja kõikide kaasnevate lubade taotlemisega.
Meie senine kogemus hõlmab mänguväljaku atraktsioonide ehitust ning puude või postide vahele slackline parkide ja seiklusradade ehitust. Madalseikluspargi ehitusel kasutame sügavimmutatud puitu, galvaniseeritud trosse ja ilmastikukindlat polüamiidköid. Teostame tasuta järelkontrolli, et meie paigaldatud atraktsioonid oleksid turvalised ja heas seisukorras.

Radu saab paigaldada nii puude kui ka tehispostide vahele. Korraga võib ehitada vaid paar rada ja tulevikus radu lisada - see on eelarvesõbralik lahendus. Soovi korral on võimalik ehitada madalseiklusradu ilma platvormideta, mis teeb lahenduse veelgi soodsamaks.

Küsi pakkumist: info@slackline.ee
Koostame radade eskiisplaneeringu tasuta ja aitame meelsasti kõikide seonduvate küsimustega.

Lisa kommentaar

Email again: