Kommenteeri

Põnev tubane spordivahend - tasakaalulaud

Tasakaalulaud ehk Balance Board on vahend, millega on huvitav nii lapsel kui ka täiskasvanul. See on oma olemuselt ülimalt lihtne ja kompaktne vahend, aga seda saab väga mitmekülgselt kasutada. Tasakaalulaud võimaldab põnevalt aega veeta ja treenida nii kodus, kontoris kui ka spordisaalis, isegi õues.

Tasakaalu hoidmine treenib süvalihaseid ja koordinatsiooni, mis on nii harrastajatele kui ka tippsportlastele vigastuste vältimise seisukohast ülioluline. Tasakaalulaud on mängu- ja treeningvahend, mis võimaldab igas vanuses huvilisel tasakaalu harjutada, mängida, treenida, trikke õppida ja palju muud. See ei võta väga palju ruumi ja mahub ka väiksematesse tubadesse.

Tasakaalulaud on oma olemuselt väga lihtne - rull ja vineerist plaat. Aga siiski tasub jälgida, missugusest materjalist ja kelle poolt on toode valmistatud. Kvaliteetne toode tagab hea elamuse ja sobib isegi kuni 150-kilosele kasutajale.

Slackline.ee e-poes pakume kvaliteetseid käsitööna valmistatud tasakaalulaudu (tootja OKRAFTS, Läti), mis on vastupidavad ja algajasõbralikud. Laudadel on otstes libisemisvastased pinnad, nii et kasutada saab ka sokkides. Lisaks on otstes stopperid, mis ei lase laual rulli pealt hooga maha sõita, ning rull ise on korgipuust pehmendusega, et veeremiskiirus oleks väiksem ja rull põrandat ei kraabiks. NB! Kõige parem on tasakaalulauaga harjutada vaiba peal, parkettpõrandal võib olla libe!

Juhend algajatele:
  • Alusta harjutamist seina vastu kätega toetades

  • Proovi seista sõbra abiga

  • Pane tasakaalulaud vaibale, siis veereb rull aeglasemalt
  • Hoia põlved natuke kõverdatult, pea otse ja selg sirgu
  • Ära pead ette kalluta
  • Harjuta iga päev mõned minutid

HARJUTUSVIDEOD LEIAD SIIT

Tasakaalulauad leiad meie e-poest: www.slackline.ee/pood

Lisa kommentaar

Email again: