Blogi

Filtreeri postitusi

Highline ABC Suurupis


14.05 - 15.05.22 toimus Highline ABC kahepäevane koolitus. Kokku oli tulnud 6 väga energilist ja vaprat kablakargajat ehk slackline-i huvilist. Seekord oli meil eesmärgiks kõrguskartust minetada, slackline varustusega sõpruse loomine ja toredat seltskonda nautida.

Loe lisaks

Eesti Slackline Meister 2019

Võistlusega alustas 2019. aasta oktoobris koguni 106 tasakaaluotsijat, mis on sama palju kui kahel eelmisel aastal kokku (võistlust korraldatakse aastast 2017). Iga nädal tuli sooritada uusi väljakutseid, et pääseda järgmisesse vooru. Iga nädal loositi sooritajate vahel välja sponsorite kinkekaarte ja erinevaid meeneid. Võistlus lõppes 30.detsembril ehk parimad võistlejad pidid vastu pidama 13 nädalat!

Loe lisaks

Maailmarekord ZDFs Gran Canarial

Tegin slackline maailmarekordi ühe oma lemmiktrikiga backtastic to feet ehk selja pealt salto jalgadele. Trickline-ingu maailmas on seda elementi vähe kasutatud, kuna trikid selja pealt on väga keerulised. Ma leidsin enda kire selliste trikkide vastu kohe alguses, sooritades elemendi Estonian backflip ehk jalgadelt salto maandumisega selili (maailmarekordi triki teises suunas sooritus). Selja pealt sooritatud trikid on kirjutanud eestlased slackline ajalukku. Video on leitav SIIT

Loe lisaks

Arhiiv